Ogród Manenka 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witam Amelio
Wnusio rośnie i czesto teraz jest u nas więc sie nim nacieszam ile moge,corka teraz pojechała do kościoła i na zakupy przed chrzcinami więc malutkiego teraz uspiłam i buszuje chwile na forum.Teraz w moim ogrodzie strasznie smutno tylko wielkie kretowiska są,także mrozów chyba na razie nie będzie ,wczoraj nad domem przelatywało stado dzikich gęsi.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko chciała bym aby w naszej gminie coś się działo ....
Wiesz z jednej strony zazdroszczę Ci że już jesteś babcią ale z drugiej wolała bym aby moje chłopaki jeszcze z tym poczekali ;:224
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Oj, zeby studia dało sie uśpis jak Twojego wnusia, to cześciej bym zagladała na forum ;:196
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Bebeluch czasami mi się już ta społecznosc nudzi a zwłaszcza latem jak w ogrodzie dużo pracy a tu ciagle coś trzeba pomóc społecznie ale takie uroki życia ,spotkania z kolezankami rozmowy śmiechy,i chyba to ciągnie do tego mnie bo jednak w tych czasach wszyscy zabieganii nie ma sie kiedy na kawke spotkac a jak trzeba isc coś zrobić to chociaż spotkanie jest.
Aniu wnusio teraz coraz mniej śpi a zwłaszcza wieczorem ma swoje godzinki tak do 22 a tu zdjecie jak urósł
Obrazek

Swięta udane spędzone z rodzinką a tu pierniczki robione z dziećmi.
Obrazek
Przeciez to watek ogrodowy wiec kilka zdjec rozchodników które musza być przesadzone
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witaj .Marzenko jesteś zorganizowana kobietka ,wnuki ,społeczność lokalna ,gospodarstwo dzieci szkoła a to nie łatwe do pogodzenia Kwitnące kwiecie przypomina o wiośnie i lecie jesieni a teraz zima czas oczekiwania na wiosnę.;:196
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko słodziak kochany do całowania ;:215 Czy te różowe to chryzantemki śliczne ;:180
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witaj Marzenko,piekne masz dalie,ale najpiękniejszy to Twój wnusio,gratulacje,znowu jest co kochać ,niech ich będzie jak najwięcej do kochania,ogród widzę systematycznie się poszerza ,to jest nasz cel i wielkie pragnienie ,żeby kwiatów było dużo i ogród duży ,a o pracę przy nim wcale się nie martwimy,ja mam ciągle upomnienia od męża ,że w końcu nie dam sobie rady w tym ogrodzie ,ale go nie słucham i wiecznie coś dorabiam,pozdrawiam i życzę pasma sukcesów i spełnienia marzeń :wit ;:168
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko dawno mnie u Ciebie nie było ale powolutku nadrobiłam strony na twoim wątku. Gratuluje wspaniałego wnusiu, słodziak niesamowity tylko całować ;:167
Różowe kwiatuszki od razu rzuciły mi się w oczy to chyba astry jednoroczne :?: Rozchodniki też masz ładne ;:63
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witajcie
Beciu nie jest tak żle damy rade my mamutki czasami po prostu nie ma czasu na umalowanie paznokci hi hi

Eluniu FAKTYCZNIE DO CAŁOWANIA TAKIE MALUSZKI SA ,kiedyś widziałam reklame na internecie maluszek cały w całusach a na dole podpis "BABCIA TU BYŁA"
a ten różowy to faktycznie astry jednoroczne ,wzeszedł mi tylko jeden.

Koziorożec dziękuje w imieniu wnusia ,a co do ogrodu to mnie znowu córka wyzywa ze ciągle tworze nowe rabatki zamiast trawe tylko mieć i mniej sie narobić ,nawet z koszeniem jest cięzko bo jak coa zasadze nowego to musze ja kosic bo chłopaki mogli mi stratowac .

Anym dobrze że jestes choć po tak długiej przerwie ,ja też często nie zaglądam bo brak czasu a komputer okupują dzieci wiec czasami wieczorki albo jak dzis południe bo obiad zrobiony.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogród Manenka 2

Post »

No dobrze że mam swoje dwa laptopy i nikt mi ich nie zabiera ,teraz jestem panią na swoich włościach ;:7
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko! :wit gratulacje Babciu uroczego wnusia. ;:215 Widzę, ze sukcesywnie czynisz zmianyw swoim kwiecistym ;:306 O trawach pamiętam i wiosną poślę ;:108 ;:108 ;:108 Wszystkiego co dobre i piękne w Nowym Roku ;:196
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Elu ale masz dobrze że masz czas sama dla siebie w komputerze
Bogusiu witaj ,dzięki za wnusia ,czasami myśle że nie dam rady w ogrodzie ,wszyscy mają tak pięknie a ja nierówny teren trawiasty i wszedzie jeszcze nie doróbki ale ta zima dla ogrodników to czas odpoczynku i przemyślen ,na jesieni miałam już dośc ogrodu ,wszystko było takie szare i psychicznie sie zdołowałam.
Dla wszystkich odwiedzajacych życzę SZCZEŚLIWEGO ,SPOKOJNEGO I RADOSNEGO NOWEGO ROKU 2015 ROKU
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Musiałabys zobaczyc mój ogród tej jesieni :oops:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”