Mój kawałek marzeń cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witajcie Kochani w mojej drugiej części wspaniałej przygody jaka spotkała mnie tu z Wami na FO? ;:173
Pierwsza jest tutaj http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=57385 :D

Wszystkim odwiedzającym mój wątek serdecznie dziękuję za słowa wsparcia, uznania i budujące opinie? To bardzo ważne w dzisiejszym zaganianym świecie?

I tak pewnego pięknego sierpniowego dnia 2008 roku staliśmy się posiadaczami dokładnie takiego kawałka o którym zawsze marzyłam, może nie wyobrażałam sobie na nim takiego dobytku, który sprzątaliśmy 3 miesiące ale był i to było najważniejsze? Energia jaką posiadaliśmy wówczas była na najwyższych obrotach więc jasne było, ze damy radę to wszystko ogarnąć?

W 2010 roku zaczęły powstawać pierwsze zarysy rabat, które pieszczę i pielęgnuję do dnia dzisiejszego? Mój ogród tworzę sama, chociaż pomoc męża w grubszych pracach jest nieoceniona?
Kawałek jaki posiadam zawsze był naszym marzeniem? Kocham przyrodę i wszystko co jest z nią związane? ptaki, rośliny, zapach, powietrze? i wiele innych niedostrzegalnych gołym okiem jego cech? Las który mnie otacza jest piękny o każdej porze roku a jego poranny widok sprawia, że chce się po prostu człowiekowi żyć?

Ogród to mój azyl, gdzie odpoczywam, razem z Wami mogę podzielić się obawami, słucham Waszych cennych rad a moje oczy mają ucztę na widok Waszych cudownych ogrodów, nie ważne, że wirtualnie? to ukojenie dla duszy i błogi spokój. Dajecie mi mnóstwo motywacji do dalszych działań, do rozwijania swojej ogrodowej pasji i ciągłego doskonalenia?

Dziękuję Wam serdecznie po prostu za to, że jesteście i bezinteresownie pomagacie?

Mam nadzieję, że będziecie mi dalej towarzyszyć w tej cudownej ogrodowej pasji?

Zapraszam!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego popołudnia!!! :wit
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Jestem :wit I muszę przyznać, że niesamowite masz te hortensje ;:173
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko, witam w nowej części Twojej przygody z ogrodem!
Piękny wstęp... a hortensje zniewalające!
Serdeczności,
A
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Grażynko w nowej odsłonie twojego pięknego zakątka :wit Prezentacja z hortensjami wspaniała ;:173
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko ,jestem i ja ;:196
Rozsiadłam się na krzesełku i podziwiam twoje hortensje a katalpa ;:167
Buziaczki!!!
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko kochana melduję się w twoim cudnym wątku ;:196 ;:196
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
jacekopole71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1713
Od: 25 maja 2012, o 17:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

I ja się melduję ;:138 Hortensje,nooo przyznaję, piękne.
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko kochana jestem i ja.....nieustannie zachwycająca się twoimi nasadzeniami wokół tarasu ;:180
A avatar ;:168
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Grażynko i ja przyszłam zaznaczyć szybko nowy wąteczek. Piękny wstęp.. naprawdę piękny. Jakoś tak na przemyślenia mi się zebrało. Jestem na tym forum stosunkowo nie długo.. bo w porównaniu z niektórymi forumkami to ja robię małe kroczki dopiero. I dzisiaj czytając Twój wstęp zrozumiałam że nasze fo to nie tylko skarbnica wiedzy. Tak naprawdę Wy jako wirtualni znajomi a nie którzy już przyjaciele są dla mnie bardziej ważni niż wiedza jaką można tu nabyć. Czasami coś robię i myślę..ciekawe co u X czy Y. Bardzo się cieszę że poznałam tu między innymi takie osoby jak Ty Grażynko. Wspaniali ludzie, wspaniałe ogrody i wiele innych wspaniałości.

-- 13 lip 2013, o 23:40 --

Tak się rozpisałam a zapomniałam napisać że wraz z nowym wątkiem przyszła zmiana profilu... ładniutki avatarek :)
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Super wyglądasz, słońce! ;:173

Grażynko, mój M. zwrócił mi uwagę na jakże prawdziwy w mojej sytuacji cytat wpisany w Twoją stopkę ;:196
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Grażynko w tą deszczową niedzielę. Jak Ci mija drugi (?) dzień urlopu?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Witaj Grażynko :wit
Ale masz cudne i dużo tych hortensji :D Bajecznie wygladają ;:215
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kawałek marzeń cz.2

Post »

Dziewczyny specjalnie dla Was upiekłam dzisiaj ciasteczko i stawiam szampana ;:136, dziękując za to, że jesteście, bardzo proszę częstujcie się ;:4

Obrazek

Obrazek

Aniu witaj mój pierwszy Gościu ;:196 Cieszę się, że takie pozytywne emocje wywołują moje hortensje :D Miłego wieczorku!

Aguniu dobrze, ze w swoim gronie mam tak perfekcyjnego pod każdym względem ogrodnika!!! To zaszczyt i mam nadzieję, że będę mogła liczyć w dalszym ciągu na Twoje cenne rady ;:196
A cytat niech doda Ci skrzydeł i pozwoli uwierzyć, że najlepsze dopiero przed Tobą ;:168 Za avatarek dziękuję ;:131
Spokojnego wieczoru!

Kasiu :wit
Zapraszam na kawusię do mojego hortensjowego zakątka ;:196 Dziękuję, że jesteś...

Reniu serdecznie zapraszam, rozgość się Kochana ;:196 Ciasteczko jest więc co pijemy??

Moniu ;:196
Dobrze, że przyszłaś bo miałabyś przewalone ;:306

Jacku witaj :wit
Dziękuję i zapraszam!

Aguniu wiesz, ze ten taras czeka na nasze spotkanie ;:168

Madziu :D
Co słychać u Ciebie? U mnie lało dzisiaj cały dzień ale relaksuję się na urlopie i mam to w d... a to co napisałaś jest świętą racją, do dzisiaj dziękuję Bogu za dzień, w którym moje myśli zostały skierowane tutaj do Was ;:180 Częstuj się ;:196

Aniu witaj :D
Cieszę się, ze podobają Ci się moje hortensje, masz rację one o tej porze wyglądają bajecznie :D
Miłego wieczoru!!
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”