Początki mojego ogrodu

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

No całkiem ciekawie u Ciebie :D też widzę działasz dzielnie, ja zaczęłam od niedawna , ale tutaj będę zaglądać i zobaczę co się jeszcze urodzi, szczególnie oczko heheh bo u mnie na razie dziura :lol: co do lili wodnych to może będe mogła pomóc :wink:
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
kiziorek
50p
50p
Posty: 91
Od: 16 mar 2016, o 13:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko pomorskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Witaj Matti ! natknęłam się dziś na Twój wątek i od razu pochłonęła mnie jego lektura. Podobają mi się Twoje poczynania ogrodowe ja również uczę się wszystkiego i "konstruuje" swój własny ogród tym bardziej Ci kibicuje. Na pewno będę tu często zaglądać. :wit
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Aguss85 Kasiula17 stefcia jak zawsze spóźnione ale śliczne dziękuje :)

Carmelka00 Oj działam, bynajmniej staram się, bo ciągle jestem do tego zniechęcany :? Moje oczko na razie to też dziura, choć z folią :D troszkę kamieni już jest, jesienią dodałem pałkę wodną i kosaćce wodne. Zobaczymy co z tego będzie. Już widzę, że zrobiłem błąd, czasu nie było i nie dałem kamieni na dno i mi podniosłe folię do góry, chyba też brzeg oberwało, obym nie musiał tego rozbierać znów ;:185
Ja bardzo chętnie przygarnę roślinki, szczególnie te lilie :tan

kiziorek :wit Oj zaglądać można, ale szczerze, to ja ostatnio bywam w innych forumowych ogrodach niż u siebie. U mnie to już standard, że znikam na miesiąc czy dwa...


Ostatnio pochłonęła mnie praca na kilka zmian. Nie nauczony tak jestem robić. Szczególnie w nocy. Na szczęście, bądź nieszczęście to była praca sezonowa i wczoraj byłem tam ostatni dzień. Czy jestem zadowolony? Okaże się przy wypłacie ;:306 ale mimo, że praca w ogrodzie cięższa, bardziej męcząca, wolę jednak ogrody...

W dodatku znów mam problemy, a także remont w domku. Mama robi łazienki. Cyrk z tymi "fachowcami".
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

U mnie dziś już typowo wiosenna pogoda, na szczęście teren zaczyna się osuszać, podjazd i ogród coraz mniej w błocie i wodzie.
Wokół oczka to masakra nie idzie przejść, zrobiłem od oczka odprowadzenie wody do dziękuję, ale studzienka także cała przepełniona :;230

W ogóle to nie chwaliłem się ale mam w domu nowego współlokatora :D
Przedstawiam wam Luśkę :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Lusia ;:167 Cudna!
Nie Ty pierwszy piszesz, że się zrobiło bardzo mokro tej wiosny. A ja już musiałam miejscami podlewać. Za to okoliczna rzeczka rozlała się tek, że teraz wygląda jak koryto Odry :shock:
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mati super piesio :D Pogłaskaj go ode mnie :wink:
Widać już wiosnę w ogrodzie ?
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Mati u mnie oczko to na razie dziura :;230 ale jak będę u siebie obsadzać to o liliach będę pamiętać :wink:
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Aguss85 :wit Oj tak, Luśka już nie jedno serducho podbiła ;:167 Taka mała, słodka ale i rozbrykana kuleczka ;:138
U mnie żeby było śmieszniej są miejsca gdzie stoi woda, ale są i takie gdzie trzeba podlewać :?

seba1999 Na weekendzie było u mnie małe przedszkole, Luśka została wygłaskana już na zaś :;230
Wiosenna pogoda powoli zagląda, roślinki też co nieco budzą się. Zauważyłem, że cebulowe mi wychodzą już, choć wcale nie były sadzone :shock: Wawrzynek różowi się, liliowce wschodzą, róża powoli puszcza...

Carmelka00 Oj u mnie takie oczko też długo stało, stało na tyle długo, że się osunęło i trzeba było kopać znów. Zresztą i tak kopałem je 2 czy nawet 3 raz :;230

To dziś tak na dobre rozpoczęcie dnia trochę mojej wiosny:
Pozostałości po wykopanych cebulach:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trawnik już nabiera kolorków ;:224
Obrazek

U mnie na razie za dużo tej wiosny nie widać niestety, ale może z czasem :)
Evii91
100p
100p
Posty: 135
Od: 20 mar 2017, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Podoba mi sie ta roslinka na 3 zdjeciu. Co to jest? Ja juz tez czekam na cieple dni bo nie moge nic w ogrodku podzialac ;(
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Evii91 Ta roślina to śniadek. Mam wszędzie to, strasznie ekspansywne, co prawda kwiatki mimo, ze niepozorne to ładne :) Też czekałem na te cieplejsze dni, a przede wszystkim bez deszczu, a jak już nadchodzi to się nic nie chce. Wiosna się robi, dziś cieplutko a mnie depracha bierze...

Mam za to kilka zdjęć wiosny dla was. Co prawda z tamtego tygodnia ale zawsze coś...

W ogóle skąd się wzieły u mnie krokusy? ;:224
Obrazek Obrazek
Nie wiem dlaczego, ale niektore zdjęcia mi obraca ;x

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Ciepłe dni i depresja? no co Ty to czas budzenia się i szaleństwa nie tylko barw na ogrodzie ;:306
Krokusy nie sadzone? to może się wysiały lub coś je przyniosło, masz gratisy
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Kasiula17 niestety. Jak patrzę na to wszystko... Oczko się osuneło ;x, bardzo dużo roślin wygniło, nie mało tej zimy wymarzło. W dodatku w domu niezbyt ciekawie... No ale postaram się tu nie narzekać. :wink:
Krokusiki chyba się przeniosły od sąsiadki, bo widzę, że tylko od jej strony i pojawiają się w kilku różnych miejscach.
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Początki mojego ogrodu

Post »

Ech Mateusz , wszyscy mają zazwyczaj pod górkę :wink: trzeba patrzeć na to wszystko przez pryzmat różowych okularów, u mnie też często i gęsto jest nieciekawie , szczególnie w pracy, i dlatego ogród jest dla mnie odskocznią i relaksem ;:138
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”