Aprilkowy las

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las

Post »

Cześć! Mam dziś doła pogodowego i mnóstwo pracy w pracy... to EURO mnie wykończy, ale jeszcze trochę...
Ja prawie nie pracuję, ponieważ robi to za mnie suszarka... jeśli ubrania poprzekładam z pralki delikatnie je układając, to wychodzą wyprasowane :)
Auuuu! Słońca mi trzeba...
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 734
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aprilkowy las

Post »

Aguś głowa do góry ;:3
Ja nie pracuję przy Euro a też mam już dość ;:14
Parę lat temu przerabiałam temat suszarki, u mnie nie zdał egzaminu :(
A teraz lecę do Ciebie, bo zaś pewnie jakieś zmiany ;:224
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las

Post »

Gat, Twój M ma z pewnością inne zalety i nawet nie pytam jakie. Są też takie które widać. Przykładem murek w ogrodzie, który mi się śni po nocach. Ale cóż, do tego typu prac mój M ma dwie lewe ręce. Może sama sobie coś pobuduję? ;:224 na razie muszę rozrysować plany budy dla psów i zrobić zapotrzebowanie materiałowe. Ewentualnie na dostawcę to on się nadaję jak mu co chwila przypominam co potrzebuję. Jak w sobotę wrócił z wyjazdu i próbował pomóc przy robieniu ogrodzenia to upuścił mi betonową podmurówkę na nogę. Agnieszka może poświadczyć jaką mam pościeraną i spuchnietą. A zaraz potem metalowy pręt na rękę. Siniak jak się patrzy. Więc coś za coś.
Agnieszko, ja też jakaś rozbita na kawałki. Próbuję się pozbierać ale się nie klei. Moja firma też zaangażowana w Euro więc rozumiem. Do tego wszyscy jacyś wczorajsi i co chwila jakiś problem do odkręcenia. Byle do 16, potem zresetuję się w ogródku ;:108
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las

Post »

Jolu, jeszcze się okaże że mamy współpracę sponsorską... padnę wtedy normalnie :)

Jola ma nieźle rozharataną nogę, to fakt... M. sam przyznał, że chyba lepiej byłoby, żeby się wstrzymał od 'takiej' pomocy ;)
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Aprilkowy las

Post »

U mnie nie lepiej z nastrojem przy takiej pogodzie i gilem do kolan. Popyt na słońce jest ogromny :!: :!: :!:

Ja też wysiałam ostrózki do gruntu i guzik, ani widu ani słychu ;:145. Koniecznie muszę z maciejką ruszyć, bo zaraz powinna kwitnąć, a u mnie jeszcze w torebusi siedzi.
Co do EMKÓW, to mój pierze, ja tylko od czasu do czasu, a prasowanie na zmianę, czasem też gotuje ;:167 Za to w ogródku średnio lubi robić, także Agatko jeden lubi to a inny siamto. On się śmieje, że pantofel jest, a jakbyście go zobaczyły, to kawał chłopa :;230
Suszarka za bardzo moim zdaniem niszczy ubrania, więc używam jak muszę
Aprilko uważaj z nogą, niech się dobrze goi ;:218
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las

Post »

Oj Agnieszko, mamy jeszcze sporo do pogadania ;:224
Ja z suszarki też zrezygnowałam, jakoś się nie sprawdzała.
Mój M też kawał chłopa i śmieje się że ma "duszę niewolnika" i uwielbia mnie rozpieszczać. Fajni tacy faceci, duży groźny niedźwiedź, przy odpowiedniej kobiecie zmienia się w pluszaka ;:333 I za to ich kochamy :oops:
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Aprilkowy las

Post »

Pokazuj płot kobieto, bo ciekawa jestem ;:180
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Aprilkowy las

Post »

To samo chcialam napisac, my tu gadu-gadu a plotu ani widu ani slychu :twisted:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Aprilkowy las

Post »

Ja swojego nie zdołałam wychować, bo ciągle w rozjazdach.
Dzisiaj nawet nie miałam czasu na marudzenie. Za dużo roboty.
Wróciłam do domu padnięta.
No i gdzie płot?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las

Post »

No tak, płot i płot. A ja wczoraj wróciłam późno i zdążyłam tylko trochę obfocić bo byłam na zakupach. No i wysiałam szarłat zwisły i werbenę oraz zaległą kobeę bo z poprzedniego siewu mam tylko dwie roślinki. A zakupki drobne bo to przy okazji: fotergilia oraz dwie ostróżki, białąGalahad i niebieską Blue Bird. Niestety nie wiedziałam że tak zimno i zostały na dworzu. Mam nadzieję że przetrwają.
Obrazek Już przekwitła ale to nic. :tan
Obrazek

No i to nieszczęsne bolesne ogrodzenie. Trudno coś takiego fotografować. Tu zdjęcie z bramą przesuwną i furtką. Na końcu jest właśnie rabata północna wzdłuż ogrodzenia sąsiadki. Na końcu widać 1,5 metrowe odsunięcie rabaty od ogrodzenia. to ścieżka dla psów, zachowana na całym niemal obwodzie działki.
Obrazek
A tu w drugą stronę wzdłuż domu. Jeszcze kawał do zrobienia nie mówiąc o drugim boku i całym tyle działki. Obrazek

Tylko z tej strony nie mam lasu ale otwartą przestrzeń gdzie jest jeszcze jakieś 5 działek do sprzedania.
A teraz spojrzenie z drogi na bok rabaty północnej. Przy tak ażurowym ogrodzeniu jest ono niemal niewidoczne.Obrazek
I spojrzenie z przeciwnej strony od rabaty.
Obrazek
Ogrodzenia prawie nie widać. Sąsiadka ma jeszcze siatkę ale chcemy też ją wymienić na ogrodzenie. Ale to już na samym końcu. To tyle fotorelacji z ogrodzenia. Trudno pokazać coś co jest szerokie i takie niewidoczne na tle innych rzeczy. Ale jak zarośnie będzie ok.
Awatar użytkownika
Francesca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2205
Od: 25 maja 2010, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Aprilkowy las

Post »

Ha, kupiłaś fotergillę 8-) ;:173
Pozdrawiam - Agata :)
Mój ogród na mazowieckich piaskach część 1, część 2 - aktualna
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Aprilkowy las

Post »

Ogrodzenie jak sie patrzy 8-) Nie zazdroszcze grodzic takich powierzchni ale jeszcze chwilka i juz bedziesz na koncowce.
Ostrozke Galahad, tez sobie kupilam i juz niedlugo bedzie kwitla.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Aprilkowy las

Post »

no fiu ;:224 mistrzowskie dzieło ten płot ;:180 Roslinki nie powinny zmarznąc aż tak zimno nie było
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”