Mój ogród - eleka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Mój ogród - eleka

Post »

Aby nikomu nie zaśmiecać ogrodów i by mieć podgląd na to co powstaje u mnie postanowiłam otworzyć swój ogród.
Trochę załapałam wklejanie zdjęć i gdy miną te przymrozki (oraz mój katar) to postaram sie coś tu pokazać.Jest to zaledwie zaczątek ogrodu,więc proszę nie spodziewać się rewelacji.Jeśli mi sie uda,to będę miała pełny obraz tworzenia swojego kącika zieleni.
Niemniej jednak wszystkich zapraszam (wkrótce) do oglądania,krytykowania,podpowiadania i dzielenia się swoim doświadczeniem.A na początek przedstawię moją kochaną psunię Neskę,którą już wpakowałam Ani i Ewelinie.Ale to tylko pierwsze próby i wkleję ją jeszcze raz by poćwiczyć.
Obrazek
No udało się,po wielu próbach.Niedoskonałe zdjęcie i niekoniecznie na temat,ale to zawsze jakiś początek.
Awatar użytkownika
ariel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 24 paź 2006, o 22:46
Lokalizacja: Zaleszany PDK
Kontakt:

Post »

Psunia bardzo ładna, lubię takie rasy (sznaucer?).
I czekam z niecierpliwością na ogródek.
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród-Ela

Post »

Witam pierwszego gościa.Neska to sznaucerek-miniaturowy.Też się zgadzam, że cudowny.
A co mi tam świat wkleję sobie jeszcze raz (w końcu ćwiczenie czyni mistrza)
Obrazek
To tutaj się zaczęło 6 lat temu, gdy z niechęcią podchodziłam do spraw ogródkowopodobnych.Nasadziłam płożących krzaczków by mieć spokój z wszelkimi pracami.Teraz powolutku je kontroluję i dosadzam coś co kwitnie, a niekoniecznie jest tylko zielone.Zaraziła mnie pasją do ogrodów wspaniała L., której zawdzięczam bardzo dużo.Ma ona piękny ogród i wiele ciekawych roślin, aż szkoda że nie pokazuje tego co u niej rośnie.Może kiedyś ją namówię.
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Bardzo dobrze, że przekonałaś się do kolorków, tak jest weselej. Ładne roślinki, a niektóre już sporych rozmiarów.
Czekam na więcej bo widzę, że teren okazały.
Pozdrawiam ;:333
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Ładniutka ta rabatka. Z pewnością cały ogród zapowiada się ciekawie. Czekamy z niecierpliwością :D
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21682
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Witam kolejną łodziankę na forum!
Świetnie,bardzo się cieszę ,może kiedyś poznamy swoje ogrody na żywo,może uda się namówić wspaniałą
pania L,dzięki której zmieniłaś podejście do ogrodu i roślin.jeśli nas czyta - zapraszamy bardzo serdecznie do naszego grona.Posłuchamy rad,podzielimy się doświadczeniem a przede wszystkim poznamy zakątki urządzone przez podobnych nam maniaków.
U Ciebie zapowiada się super!
Wspaniały pies i ciekawie skomponowana rabata.
Czekamy na wiecej- pozdrawiam i nie ustawaj w namawianiu pani L. :D :D :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Dziękuję Wszystkim, jesteście wspaniali.Niestety mam duży problem ze zdjęciami.Wgrywam je do innego komputera, przegrywam na dyskietkę (a tam wchodzi jedno zdjęcie), gdyż mam zepsutą kieszeń CD.Idzie to mozolnie, ale coś pomyślę (najlepiej zmienię komputer, bo ten to staruszek) ;:27 Mam mniej więcej takie relacje z komputerem jak na tej ikonce.
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Witaj Elu nie zrażaj sie zdjęciami że nie wchodzą, kombinuj, My Ci wszystko wybaczymy .Za dzien -dwa nie bedziesz nawet pamiętała że miałaś z tym problem .Gdybyś zobaczyła co ja wyprawiałam na początku, całe forum mi pomagało ,ale w pewnym wieku ,to ponad siły cos pojąć Obrazek
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

OK! Pokażę Wam kilka roślinek, które sobie u mnie rosną.Uwaga wklejam

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A teraz kawałek gałązki Tawuły, w całości na razie wygląda nieciekawie, dopiero zaczyna się rozrastać.
Obrazek

Teraz zaszczepione drzewko (nie ten cudny kij+wiązanko),które mam od jesieni.Widziałam je rozrośnięte, a o każdej porze roku wygląda inaczej i zachwycająco. Myślę że zgadniecie.
Obrazek

Raczej ciężko coś zobaczyć na tej fotce-a może?

Teraz przedstawiam kwitnące w tej chwili Tulipany
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak mogłam(tzn. jak umiałam), tak zrobiłam.Jeśli nie zdjęcia, to kwiaty na pewno są idealne.Jak się jeszcze dowiem jak wpisywać cytat to będę usatysfakcjonowana.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Witaj imienniczko ty moja. Fantastyczna jest ta rabata z początku. A tawułka, sasanki i pozostałe śliczne kwiatki po prostu przecudne. Muszę też zrobić fotkę naszego psiaczka co prawda nie taki rasowy jak Twój ale całkiem całkiem...

Serdeczne pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Witam moja imienniczko (też).Nie ważne, rasowy czy nie, najważniejsze że Nasz i kochany.

Znalazłam jakieś zbłąkane owieczki
Obrazek
Przekwitające
Obrazek Obrazek

oraz nowy nabytek-skalnica(duża z różowymi kwiatkami-podobno) niestety nie przetrwała poprzedniego przymrozku.A może ktoś z Was ma jej zdjęcie ze swojego ogrodu
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Elu, dobrze ( dla nas , oczywiście ),że pokazałaś kawałek swego ogródka. To co widać zachęca do dalszych " wizyt" :) Piękne wiosenne kwiaty, drzewko- nie wiem , co to za jedno?-ale ma ciekawy pokrój.Prosiłabym jednak, żebyś napisała więcej o wielkości ogródka, i zamieściła jego zdjęcia takie "panoramiczne" -łatwiej się spaceruje po czymś ,co można sobie wyobrazić...
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Oczywiści o ogrodzie i roślinkach- chodźby godzinami.Ale jeszcze raz powtórzę nie mogę wklejać dużych zdjęć,gdyż nie mam sterowników do mojego aparatu.Postaram się pożyczyć i wtedy może coś da sie zrobić.
Mój ogródek nie jest duży,nawet b.mały(ten taki mój na prawdę).Wokoło domu jest dużo miejsca, ale mieszkam z r o d z i c a m i mojego męża,Dlatego tylko ten kącik uważam za absolutnie swój.Najwięcej mam bylin, które jeszcze nie wyszły,dlatego pokazuję tylko to co widać.Poza tym pookrywałam sporo i dziś nie zdjęłam okryć.Najbliższe dni mają być pogodniejsze więc pewnie roślinki poszybóją w górę.Dzięki za zainteresowanie i życzliwość i wyślę do Ciebie Ewelino pw.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”