Mój ci On...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Mój ci On...

Post »

Dzień dobry! Znacie na pewno to chińskie powiedzenie;chcesz być szczęśliwy jeden dzień,upij się,chcesz być szczęśliwy dłużej,ożeń się,chcesz być szczęśliwy całe życie,załóż ogród!No więc kilka lat temu postanowiłam być zawsze szczęśliwa :D Za płotem leżał kawałek nieużytku;ni to łąka,ni to ugór...Położyłam na nim łapę.Chaotycznie tworzyłam rabatki,ziemia byle jaka to i rosło wszystko byle jak.Nic mnie nie zrażało!Z miasta zawsze z czymś wracałam :lol: Co zdziałałam ,chętnie Wam pokażę jak tylko będę miała o tym pojęcie :)
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
MagdaMisia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2814
Od: 17 mar 2009, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój ci On...

Post »

Witaj na forum ;:136

:) czekamy na ciąg dalszy :D
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Mój ci On...

Post »

Dobrze się zapowiada .Czekamy zatem na ciąg dalszy i fotki .
Pomocy możesz szukać -
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 53&t=29322
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 53&t=10975
Jeśli jeszcze będziesz miała z czymś problem-pytaj .
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Aż mi się buzia uśmiechnęła,jak zobaczyłam wpisy!Dziękuję bardzo za zachętę,ale ja wolę poczekać na syna,baaardzo cierpliwego.Wczoraj miałam falstart i się zraziłam!Do napisania :wit



No jestem,trochę poduczona,ale z jakim skutkiem to się zaraz okaże Kontynuuję wiec.Miałam ogromny zapał do uprawiania mojego ugorka,dni były dla mnie za krótkie!Sadziłam byliny, które kupiłam bądż dostałam,wysiewałam też jednoroczne,tak,że szybko miałam kolorowy ogródek.Pierwsze zdjęcia straciłam po awarii komputera,wkleję trochę póżniejsze{o ile mi się uda}Biorę głęboki oddech i...



To mnie przerasta...


Obrazek



wkleiłam z 10 a pokazało się jedno,nic nie rozumiem...Jeszcze trochę popróbuję, ale ...to próba mojej cierpliwości
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ci On...

Post »

Witaj na forum!
Zaintrygował mnie tytuł, bowiem ... "Mój ci on" to drugie imie mojego kota Elfika :;230

Nie zrażaj się, proszę! Nie od razu Kraków zbudowano. Prawie każdy z nas przez to przechodził :D
Jak jedno zdjęcie sie pokazało, to już jest nieźle. Pomyśl, co zrobiłaś inaczej, przy następnych? Albo spróbuj wkleić pod okiem syna. Nauczysz się na pewno, a za jakiś czas, kto wie, może bedziesz uczyć następnych nowicjuszy :D
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Dzięki za podtrzymanie na duchu!Męczę się okropnie,syn wyjechał ale ja jutro tu wrócę!!!!!
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ci On...

Post »

Jak jutro dalej będziesz miała takie problemy, to pisz na pv, postaram się pomóc (wieczorem) :D
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój ci On...

Post »

Witam serdecznie. Męczysz się z nowoczesnością i bez dziecka anie rusz ;:223 Ja też w łaskę do dziewczęcia mojego łażę, bo nowinki komputerowe to dla mnie czarna magia, ale sie uczę.................. pooooooowoli mi to idzie :;230
Fotki na pewno będą, bo napisałaś, że synek cierpliwy (nie to co moje dziecko :twisted: ) naklika się na kompie i ja patrząc jak ona z prędkością światła to zrobiła muszę szybko sie nauczyć, bo jak nie zaskoczę to nerwa dziewcze ma, że mamusia jakaś nie kumata :evil:
W między czasie zapraszam do siebie do ogródeczka na ;:136 przecierz wypada oblać ten Twój kawałek ziemi :tan
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Miła chatte,w pierwszej chwili pomyślam:no żartuje sobie ze mnie ,co to w ogóle jest pv,skąd ja mam to wiedzieć,ale teraz dojrzałam na dole i już wiem.Złości mnie też to,że mam kłopoty z dodawaniem postów,ciągle jestem wylogowywana! Czy na tym forum to normalne ,a może ja mam komputer do d...
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój ci On...

Post »

:;230 :;230 do d.... to my jesteśmy :;230 Ja też męczarnie przechodzę, aż do łez wręcz :evil: Teraz m uczy mnie wklejać zdjęcia, bo dziewcze moje zmęczone, a ja już mam dośc, bo załapać nie mogę :evil: trafi mnie zarasz szlaken ;:223
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek



Obrazek

Prawie nie oddycham,raz małe ,raz większe ale są.Chyba załapuję



Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek Obrazek



Z tych emocji i radości ,że zrobiłam kroczek do przodu,zjadłam pół reklamówki brzoskwiń.Dostałam,nasze wykończyła kędzierzawość Ale wracając do tematu;tak uprawiałam sobie ten ogródek,cieszyłam się jak coś ładnie się rozrastało ,ale zaczęło mi przeszkadzać,że jest on jakiś płaski.No powiem to;nudny.Zaczęłam kupować krzewy.

No a gdzie zdjęcie mojej magnolii gwiażdzistej,które przed chwilą wkleiłam?Uczę ja się pokory,oj uczę!
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Re: Mój ci On...

Post »

Witam założycielkę nowego wątku:-).
Czekam jak pozostali na więcej zdjęć, będę zaglądała.
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”