Ogród Oli , sezon 2011

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie i rozpoczynam prezentację moich zmagań w drugim sezonie na Forum Orgodniczym. Drugim sezonie z Wami moi drodzy :tan
W minionym roku wiele się zmieniło w moim ogrodzie. Przybyło rabatek (ubyło trawniczka) oraz nowych roślinek. Wiele się nauczyłam, ale także zrozumiałam jaka jeszcze droga jest do pokonania.

Nie zanudzam. Zapraszam do zaglądania w wolnych chwilach :D

A oto co już w tym sezonie mogę podziwiać :
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

To może jeszcze parę tulipanków :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
lenanna
100p
100p
Posty: 108
Od: 16 kwie 2011, o 21:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Duzo sie dzieje w Twoim ogrodzie. Masz piękną kolekcje tulipanów ;:63 Ja na swoje jeszcze czekam ale już niedługo :tan Pozdrawiam
Pozdrawiam Magda
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

U mnie tez coraz więcej tulipanów zaczyna kwitnąć ,ale cała rabatka tulipanowa wygniła ,szkoda bo tam miałam śliczne kolory ..ale na wodę nie mam mocnych , teraz ją podnoszę wyżej ..
Wesołych świąt ,smacznego jajka oraz mokrego poniedziałku ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3919
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Olu, ależ nie zanudzasz, można czytać i czytać :D Lubię takie ogrodowe wyznania.
Bardzo szybko u Ciebie rozwinęły się tulipany, takie mam wrażenie. Kwietny kwiecień i czegóż chcieć więcej ;:167
Awatar użytkownika
riane
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 921
Od: 24 lut 2008, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: otulina Kampinosu (mazowieckie)

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Wisienki już? :shock: U mnie jeszcze w pąkach. Tulipanki przepiękne. Mokrego dyngusa!
Agata
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5036
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Oluniu ;:196 jak miło popatrzeć na Twoje kolory :D u mnie w tym roku tulipanowa posucha.
Życzę Ci dalszego zielonego świętowania :)
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Olu , pięknie wyglądają wiosenne kwiatuszki ;:138 Dziękuję za życzenia ;:167 Ślicznie prezentuje się ,Twój Świąteczny stół ;:138 Też Ci życzę ,Zdrowych ,Spokojnych ,Rodzinnych Świąt ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Święta, święta i ... po świętach, ale mamy jeszcze majówkę, czyli dłuugi wekend do odpoczynku lub odpoczynku przy pracu w ogrodzie :heja

Witaj Lenanno :wit
dziękuję za odwiedziny. Zawzięłam sie tulipanowo jesienią, bo to forum wprowadza w taki stan ... Tulipany miałam od zawsze, ale w skromniejszej ilości. Teraz rabatka się nieco powiekszyła z cebulowymi. Na swoje tulipanki też się doczekasz, bo wiosna już się także wybrała na północ. Może nam je pokażesz ?
Obrazek

Witaj Andrzejku , kolekcja powiększa sie z każdym miesiącem przebywania na forum :D Tyle jeszcze chciejstw .... Ale już rozsądek czasem kołacze do mojej świadomości. Nie można przecież mieć wszystkiego. No i nie każda roślinka chce mieszkać w moim ogrodzie :cry: Następuje naturalna selekcja.

Janeczko, dziękuję za życzenia. Poniedziałek był tylko trochę mokry. Zostałam podlana symbolicznie przez M :D
U mnie wody nie było a części tulipanów także nie mogę się dopatrzeć. Tych co sadziłam wiele lat temu. Czyżby pożarły je podziemne głodomory ? Nie zrażam sie jednak i będę sadziła nowe, ale tych ciekawszych to jednak trochę żal....

Aniu, nie każdy niestety posiada dar przekazania swych myśli ...aby język giętki (palce zwinne na klawiturze) przekazały co pomyśli głowa.. Jednak cieszę się, że tak bardzo nie zanudzam :;230 Kwiecień i maj, to moje ulubione miesiące. Spełniają się marzenia o ciepełku i kwitną, kwitną długo oczekiwane roślinki. Ten kolorowy i pachnący ogród przyprawia niejednokrotnie o zawrót głowy :tan

Agatko, wisienki u mnie już w pełnym kwitnieniu. Nie wiem czy fotka może oddać klimat :

Obrazek

Basiu, pięknie dziękuję za życzenia ;:196 A co się z Twoimi tulipankami porobiło ? Może w przyszłym sezonie nadrobisz, bo te wczesne cebulowe tak ogromnie cieszą ;:108

Romciu, dziękuję serdecznie. Baranek z zajączkiem zostały zjedzone niemal błyskawicznie w pierwszym dniu świąt. W sobotę piekłam a w niedzielę już tylko zbierałam okruszki. Takie małe co nieco, ale cieszy i oczy i podniebienie :D

A teraz parę fotek :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Witaj , ale pięknie i kolorowo u Ciebie :shock:
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5036
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Ola, śliczności pokazujesz :) tyle odmian i gatunków.
Moje w wiekszości zniknęły, z zeszłorocznych kępek zostały pojedyncze lub wcale :roll: dobrze, że dokupiłam trochę jesienią...te kwitną, jak powinny :)
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Agnieszko, teraz dopiero się zaczyna festiwal kolorów :heja A ile jeszcze przed nami :D
Basieńko, u Ciebie także mnustwo śliczności. Tulipanki w dużej mierze jesienne zkupy. Część starych zginęła i to takie bardziej fikuśne. Ostał mi się jeden prawie czarny i pomarańczowy postrzępiony. Część starych tulipanów jakby kolor zmieniła ???

Nadrabiam zaległości w wystawianiu fotek :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A czy ktoś moze rozszyfrować co to za roślina ? Liście podobne do tulipana , ale główka jak czosnku ?

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogród Oli , sezon 2011

Post »

Olu. To najprawdopodobniej czosnek karatawski
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”