Wiejski po przejściach cz.36

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Asiu żałuj, żałuj! daszki przydałyby się dwa nad stołem i nad tarasem ale na razie nie będzie żadnego!

Julciu dziękuję! wiesz że poznawanie ogrodniczek to ogromna korzyść dla nas ;:4 Uzupełniają radość z posiadania ogrodu!

Martusiu jak już tu jesteś to może zrobisz drugi mały kroczek i napiszesz do swoich gości w wątku! Dziewczyny tak na Ciebie czekają ;:162 Kochana za Twoje serce i życzliwość powinnaś dostać wszystko czego potrzebujesz. Bądź z nami, bo my Cię kochamy! Ściskam Cię mocno i trzymam kciuki za poprawę nastroju ;:196 ;:4
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Marysiu już mam przepis w zakładkach. Dziękuje ;:180
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Witaj Marysiu :wit . Bardzo się cieszę, że kolejne udane spotkanie za Tobą ;:138 . Może kiedyś uda mi się do Ciebie dotrzeć ;:173 . Kiedyś, jak dzieci będą większe i czasu będzie więcej :wink: . Pogoda u mnie bardzo podobna z tym, że nie leje ciągle . Deszcz potrzebny więc niech pada byle bez żadnych podtopień ! Straszą coś tym nawałem wody więc życzę by nie lało zbyt długo ;:196 .Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Ale mieliście wspaniałą sobotę! ;:4
I tyle kolejnych miłych i ciepłych słów się posypało na tym wątku......
Marysiu, przecież te Twoje roślinki pewnie to słyszą i czują, że są tak chwalone i podziwiane, więc nie dziwota, że chcą jak najlepiej wypaść, więc dlatego tak pięknie u Ciebie rosną. ;:215
Cieszę się, że się tak fajnie wszystko udało! ;:168 ;:3
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

gulasz bananowy ;:oj ?
Jak widzę, spotkanie miała lekko egzotyczny charakter. Brawo ;:63 Przepis już zanotowałam, i na pewno będę robić, bo mnie smak zaciekawił. A mój eM banany może zjadać na okrągło. Teraz mu je podam w innej formie :tan
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Marysiu to miłe wiedzieć się, że ktoś, gdzieś o mnie wspomina ;:168 Bananowy przepis mi się nie otwiera, ale ja mam jeść dwa banany dziennie to już chyba bym nie dała rady inaczej ich strawić ;:306 Dobrej pogody ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Jak zwykle- spotkanie udane! Nie można spodziewać sie niczego innego, gdy tematów do rozmów nie brakuje, a wszyscy "zielono zakręceni" :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Witaj Marysiu :wit , spotkanie wspaniałe miałaś, u Ciebie wszyscy czują się wspaniale ;:138 bananowy gulasz ;:oj ;:oj ;:oj
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Gulasz bananowy jadłam i potwierdzam... REWELACJA!!! Fajne połączenie smaków! Takie odważne! ;:215
A dziewczyny EKSTRA, chłopaki też! ;:215

Marysiu, u mnie też pada, była spora przerwa w ciągu dnia i udało mi się zmienić ekspozycję na tarasie - przekopałam z rabat aksamitki i niestety, ziemia w głąb sucha ;:218
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Marysiu, dziękuję za przepis. ;:180 Skopiowany. A ponieważ M ma jadać cielęcinę i indyki w dużych ilościach, to każdy nowy sposób przyrządzania się przyda, co by mu się nie znudziło. ;:108 Już się czepia za nadmiar pietruszkowej natki. ;:306

Pogoda się u mnie zbiesiła. ;:29 Zimno, mokro i wietrznie. ;:145 Po prawdzie to nawet mi to zbytnio nie wadzi, gdy jestem w domu, ale przecież na działkę też muszę. ;:131 Choć na troszkę. ;:108 Dzisiaj już nawet zmarznąć zdążyłam. ;:224 Taka delikutaśna się zrobiłam. ;:306

Spokojnej nocy, Marysiu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Marysiu i ja dziękuję za przepis ;:196
U mnie dzisiaj nie padało ale było tylko 16 stopni i jurto podobnie .
Miłego wieczoru życzę ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Witam pięknie!

Miało padać i zdążyło przed wieczorem troszkę pokropić, ale chmury zapowiadały deszcz cały dzień.

Irenko pochwal się czy dziewczynom smakowało Obrazek

Ewelinko po całodobowym deszczu, ranek wstał słoneczny i prawie cały dzień utrzymała się pogoda bezdeszczowa. Na pewno chłodniej, ale dobrze że nie padało bo rzeki nawet te najmniejsze wezbrały. Po paru dnia może znowu podlać Obrazek Miło mi że bierzesz pod uwagę odwiedziny więc jak się uda to zapraszam ;:180
I ja Ciebie pozdrawiam Obrazek

Bea te nasze spotkania to kwintesencja ogrodowania! bo ja bardzo kocham przyrodę, ale bez ludzi nie mogłabym egzystować...ludzi potrzebuję jak powietrza Obrazek O tak kwiateczki jak posłyszały to stanęły i nasłuchiwały ;:306 Może i Ty kiedyś tu zawitasz ;:196

Iwonko 1 nie gulasz tylko "curry z bananami" to potrawa indyjska a tam o gulaszu nikt nie słyszał ;:306
Zrób swojemu ukochanemu niespodziankę i zobaczysz czy rozpozna banany w potrawie Obrazek

Ewciu pewnie że miło ;:4 przecież zamiast bananów na surowo możesz banany w potrawie zjeść, a to zupełnie inny smak! I Tobie pogody jakiej sobie życzysz Obrazek

Mariolko jasne między nami ogrodnikami nić porozumienia snuje się cały czas! Gdzie nie spotkasz ogrodnika to od razu rozmowa niekończąca się Obrazek

Iwonko 0042 to miłe co piszesz Obrazek zawsze wszystkich staram się przyjąć najlepiej jak umiem! nie gulasz tylko "curry z bananami" ;:306

Basiu u mnie jadłaś "curry z bananami" bo gulasz brzmi jakoś dla mnie dziwnie...jak nie moja potrawa :;230
Towarzystwo było doborowe to i czuliśmy się swobodnie a to najważniejsze!
U mnie dzisiaj tylko wieczorem chwile pokropiło i nic nie sadziłam to nie wiem jaka ziemia. Jutro coś kopnę i posadzę hortensję od Dorotki, a dzisiaj kupiłam ostróżkę różową i dwa fajne tymianki więc się zmobilizuję ;:215

Lucynko smaczna dieta, bo to pyszne mięska, a przyprawy takie ostrzejsze też może? Cielęcinę jadaliśmy jak były dzieci takie mniejsze, bo kupowało się polówkę albo ćwiartkę to i nam się "lapło" i uwielbiałam pieczoną z cebulką i domowym makaronem ;:224 Chłodniej to jest i będzie, ale na szczęście u nas było te 20 st i zimno nie było. Życzę ciepełka bo Ty ciepłolubna no i działeczka lubi cieplejszy klimat Obrazek Spokojnej nocy Luciu ;:196

Tereniu tylko 16? ja nawet ubrałam kamizelkę i było mi za ciepło, a na termometrze po zachodniej stronie 20 st. to w słońcu na pewno było cieplej Obrazek Chyba parę dni tak ma być a potem będzie cieplej. No to niech Ci jeszcze podleje i dobrej nocy życzę Obrazek

Dzisiaj mam tylko zdjęcia nieba, bo roślinki są w innym aparacie który został w altance ;:oj

Wydawało się, że Bóg wie jaki deszcz spadnie!
Obrazek

a za chwilę było już tak!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobrej nocy wszystkim odwiedzającym!
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Marysiu ale cudne te zdjęcia nieba ;:180
Dobrej nocy życzę ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”