Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko ale szybko zagęściłaś swój ogród ;:224 Pamiętam jak na początku pokazywałaś niemal puste rabaty... Pięknie się to wszystko prezentuje ;:215
Awatar użytkownika
gosiak132
100p
100p
Posty: 120
Od: 21 wrz 2013, o 23:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witaj Ewelinko :wit .Roślinki naprawdę super u Ciebie rosną ,masz naprawdę bardzo dużo róż a wszystkie piękne . Nie widać że to młody ogród , rośliny się pięknie rozrosły. Wow szalejesz w ogrodzie , widać że masz rękę do roślin ;:215 .Mam pytanko a jak się mają róże w tym roku kupione .Życzę dużo zdrówka dla ciebie i córek, wracajcie szybko do zdrowia ;:167
Pozdrawiam Małgosia
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko melduję się w kolejnej części :wit to niedobrze że jesteś chora, zdrowiej jak najszybciej ;:168 mam nadzieję że spotkanie ze znajomymi się udało ;:4 Ogród piękny jak zawsze taki zadbany, a do tego teraz tyle kwitnień ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Wczoraj nastąpiło chwilowe załamanie pogody. Było chłodno i pochmurno a od popołudnia ciągle lało ;:138 . Ziemia w końcu nasiąkła jak należy ;:333 . Dzisiaj jest już inaczej bo temperatura sporo wyższa. Ja staram się nie wychodzić na taki skwar bo przy antybiotyku to może być niebezpieczne. Przez najbliższe dni nie planuję żadnej pracy na powietrzu . Trochę mi szkoda bo ziemia idealna do odchwaszczania ale z drugiej strony zdrowie ma się tylko jedno. Tydzień w tą czy w tamtą różnicy chwastom nie zrobi ;:306 .


Comtesse de Bouchaud.

Obrazek


Wandziu bardzo dziękuję za dobre słowo ;:196 . Len trały mam od jesieni , kupiłam sadzonkę dlatego nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie. Pozostaje Ci tylko czekać i zobaczysz co dalej ;:108 . Twoja Gizelka na pewno w przyszłym roku będzie kwitła obficiej, jeszcze w tym roku powinna wypuścić długie pędy. Moja wypuszcza kolejne długasy ;:oj .


Obrazek


Gabi bardzo dziękuję za komplementy ;:168 .


Obrazek


Mariolu jeszcze nie kupiliśmy tej sąsiedniej działki, czekamy na ostatnie papiery i do notariusza pędzimy . W każdym razie to już bliżej niż dalej. Szkoda, że Twoja sąsiadka taka nieugięta . Żal patrzeć jak kawał działki marnuje się i zarasta ;:185 . Na pewno zrobiłabyś pożytek no ale niestety, ludzie są różni . Dziękuję ;:196 .


Trzcinnik Overdam .

Obrazek


Soniu bardzo dziękuję za dobre słowo ;:196 . U mnie wczoraj też solidnie podlało ;:138 . Ten duet białej róży i powojnika podpatrzyłam gdzieś w sieci i bardzo mi się spodobał ;:173 . Za życzenia bardzo dziękuję i wzajemnie ;:168 .


Obrazek


CDN
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Olu to jest Gizelka - Ghislaine de Féligonde . Bardzo fajna róża. Jest u mnie od jesieni 2015 roku a póki co nie mam zarzutów. W tym roku bosko kwitnie i wypuszcza kolejne długie pędy . To ciekawa historyczna róża ;:108 .


Leonardo da Vinci.

Obrazek


Marysiu bardzo dziękuję za troskę ;:168 . Z tym leżeniem to przy dzieciach raczej nierealne ale na pewno zrezygnuję ze słońca i pracy na powietrzu przez jakiś czas . Szkoda zdrowia a chwasty poczekają . Troszkę mi szkoda bo po wczorajszym deszczu ziemia jest idealna do odchwaszczania no ale zdrowie mam tylko jedno . Dziękuję i pozdrawiam :wit .


Arabella.

Obrazek


Małgosiu-clem jak będę miała trochę więcej wolnego czasu to pokuszę się o zestawienie zdjęć przed i po ;:108 . Oj tak, jeszcze niedawno były puste rabaty i nawet nie wiem kiedy te rośliny podrosły . Oczywiście jest jeszcze sporo luk ale z roku na rok będzie jeszcze lepiej .


Bodziszek wspaniały i Ballerina w tle.

Obrazek


Małgosiu-gosiak132 bardzo dziękuję za komplementy ;:196 . Róże, które sadziłam wiosną mają się całkiem ładnie i mają pąki. Jedyny wyjątek stanowią Pashminy kupione na przecenie. Nie wiem czy to takie pechowe sadzonki czy zrobiłam coś nie tak bo wyglądają kiepsko. Pozostałe róże z przeceny rosną ale pąków nie widać ;:185 .


Obrazek


Natalio no niestety czerwiec zrobił nam małego psikusa. Nie spodziewałam się chorób przed wakacjami a tu proszę. Emilka przyniosła anginę i tak się nas trzyma ;:222 . Nie czuję się już źle ale antybiotyki do końca trzeba brać. Spotkanie ze znajomymi było bardzo fajne. Nocowali u nas i dzisiaj pojechali . Umówiliśmy się na kolejny taki zjazd . Bardzo dziękuję za komplementy ;:196 . Pozdrawiam :wit .


Obrazek



Pozdrawiam i udanego popołudnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko dziękuję za możliwość pospacerowania po Twoim ogrodzie ;:168 Wspaniałe widoki ... fotki jakie lubię najbardziej Pokazują kompozycje roślin układ rabatek ;:215 Ciekawe ile wiosen ma Twoja Ballerina, mam tą różyczkę ,ale jest jeszcze malutka choć ma sporo pączków... No i Leonardo zachwycający ;:173 Masz też sporą kolekcję klematisów... ja mam dopiero dwa młodziaki, ale chyba nie zakwitną jeszcze w tym sezonie. Muszę pochwalić jeszcze żurawkowe obwódki ;:215 Zresztą wszystko jest super ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, spacer po Twoim ogrodzie zawsze sprawia mi dużą przyjemność, działa tonująco i uspokaja rozedrgany organizm. ;:63 ;:63
Piękne kwitnienia i spokojne aranżacje pozwalają na wspaniałą przygodę pełną estetycznych doznań. ;:215 ;:215
Ewelinko kochana, wracaj prędziutko do zdrówka, ;:167 ;:196 bo ogród woła i kusi swoją urodą.
Dobrego i zdrowego tygodnia życzę Tobie i wszystkim bliskim Twemu sercu. ;:97
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
gosiak132
100p
100p
Posty: 120
Od: 21 wrz 2013, o 23:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witam Ewelinko :wit .Przykro mi że Twoje Pashminy kiepsko wyglądają :cry: .To chyba jednak wina pechowej sadzonki .Nie przypuszczam, żebyś Ty coś źle zrobiła patrząc jak inne Twoje róże rosną i mają się bardzo dobrze. Ja za Twoją namową też skusiłam się na róże z tej przeceny, kupiłam Pashminę -ma pąki i za chwilkę zakwitnie oraz pnącą Giardinę która jest jeszcze mała ale 1 pąk jest. Więc na pewno to wina sadzonki.W twoich rękach te róże się zabiorą za siebie i jeszcze będą ładnie rosły.
Pozdrawiam Małgosia
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Reine des Violettes w moim typie ;:138
Arabella jest cudna, prześliczna, po prostu księżniczka na tym zdjęciu. W ogóle masz rękę do clematisów! Mam niektóre 4 rok, a nie dorównują najgorszemu twojemu, z nimi jest coś nie tak ;:306
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko Droga wiem bo wychowałam trójkę, ale możesz zwolnić tempo i dzieciom można zapewnić minimum opieki, a samej więcej odpoczywać ;:4 Masz rację chwasty nie ociekną podrosną i łatwiej będzie usuwać. Życzę zdrowia i cierpliwości :D :wit
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelina, ja mam czwórkę dzieci- dwoje już nastolatków, oni dopiero dają popalić :roll: Moja najmłodsza-8-latka na moje stwierdzenie, że "chyba będę chora" od razu rezolutnie stwierdziła- "nie będziesz! Mamy nie chorują!" Ubawiło mnie to, bo czyż nie taka jest prawda? Człowiek nieraz ledwo chodzi, ale "mamą trzeba być zawsze".
Zdjęcia ogrodowe prezentujesz śliczne. Jestem oczarowana Twoimi krzaczkami róż, tak pięknie Ci kwitną!!! Pąków na powojnikach też co niemiara, oj będzie spektakl!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Pędzisz z tym wątkiem dziewczyno ;:oj z trudem załapałam się na czwartą stronę ;:306
Pięknieje ogród z dnia na dzień. Wygląda na bardzo już dojrzały, trudno uwierzyć że w tak krótkim czasie udało ci się go stworzyć.
Czuję się w nim bardzo dobrze, swojsko.
Zachwyciła mnie rabata z Leosiem i Comtesse de Bouchaud. Jak ja żałuję że powojniki u mnie umierają poza Sommer Snow. Twój na ścianie domu też robi świetny klimat.
Moje Leosie dopiero się zbierają ale mają mało słońca więc to normalne.
Ślicznie masz, po prostu ślicznie ;:215

Życzę zdrowia
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Dziewczyno, ale wspaniałe widoki pokazałaś. Ogród stał się wspaniały. Pamiętam Twoje początki tutaj i dzisiaj nie ma nawet porównania. Naprawdę przyjemnie się ogląda to, co stworzyłaś. Ostróżki, naparstnice, szałwie, bodziszki - rewelacja. Gratuluję, Ewelinko. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”