Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj :wit . Fajne, że jesteś ;:168 . Twój eM stanął na wysokości zadania, piękne fotki ;:215 . Wnuczka urocza i taka wesolutka ;:108 . Podziwiam idealnego w kształcie bukszpana ;:215 . Pozdrawiam i zdrówka życzę :wit .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu myślałam co tam u Ciebie i zawsze po operacji niezbędna jest rehabilitacja, ale jak idzie w dobrym kierunku to najważniejsze! Pokazałaś śliczną białą różę!
Masz przesłodką śliczną wnuczkę, a czarującym uśmiechu ;:167 Widać że to ukochana wnusia dziadka ale i ona odwzajemnia to uczucie :D Serdeczności wraz z życzeniem szybkiego dojścia do pełnej sprawności ;:196
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu całe szczęście, ze idzie ku lepszemu. Mąz super zajmuje się ogrodem więc nie masz się co martwić o jego stan. Teraz tylko dbaj o siebie :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Cieszę się Zuziu, że już masz to za sobą, a i myślę, że szybko wrócisz do zdrowia. ;:196
Wnusia śliczna dziewczynka! ;:215
Na ostatnim zdjęciu jest Elfe? W ogóle to pięknie działeczka się prezentuje
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu... ;:196
Same piękne kwiatuszki w Twym ogrodzie! ;:3
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Dobrze, że wróciłaś z dobrymi wieściami ;:196 Pomału wszystko wróci do normy ;:108 Widać, że wnusia jest szczęśliwa u Was, niech jeszcze korzysta póki są wakacje. Dwie ostatnie biłe róże są śliczne. Całe obsypane kwiatami ;:63
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7820
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu :wit
Widziałam ,że otworzyłaś wątek ,ale ja nie bardzo miałam ochote na pisanie .
Teraz będę zagladać i już mam nadzieje regularnie do zaprzyjaźnionych wątków .
Wnusię masz ;:333 ;:167 ŚLiczne róże lilie hortensje .
Meżowie potrafią stanąć na wysokości zadania i pokazać się z najlepszej strony :D
Zuziu dużo zdrówka Ci życzę ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu , najważniejsze , że jest coraz lepiej , my baby jesteśmy twarde .Działeczka ma tymczasową ale bardzo dobrą opiekę , więc się kuruj , odpoczywaj i nabieraj siły , żebyś wiosną mogła ruszyć między rabatki . ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16562
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Heja :wit Zuziu :wit
Co tam u Ciebie słychać?! A może i widać? ;:204 ;:204
Zdrówka życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, Zdrówka życzę ;:167 dbaj o swoje kolanko. Wnuczka jest szczęśliwa, że ma kochających Dziadków ;:167
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Obrazek
Witam wszystkich moich gości jesiennie.

Lato przeminęło niczym z bicza strzelił. Obecna złota jesień nie przypomina jej wcale. :( . Na dokładkę przyplątał się Ksawery, co prawda u mnie prócz przewróconego przęsła płotu przez powalone drzewo sąsiada nic poważniejszego się nie stało. Owszem bałaganu Ksawery narobił, połamał resztki kwitnących tak więc nie wiele ich zostało. :wink: Pora przygotować działeczkę do zimy a także posprzątać po wichurze.

Aniu..dzięki za odwiedziny. Wnusia to już pierwszoklasistka z czego bardzo jest dumna. :D

Lucynko
..owszem eM dużo mi pomaga, niemniej ciągle powtarza że działeczka powinna być do odpoczynku a nie tylko praca i praca. ;:oj

Joasiu..ja odwrotnie niż mój eM, nie lubiłam się nudzić na działce jak nie było co robić to wymyślałam. :;230 . Oczywiście że mi tego brakuje, choć prace nie wymagające schylania, kucania mogę już wykonywać.

Janeczko..u dziadka na pierwszym miejscu są wnuki, ja gdzieś w tyle też jestem ;:306 . Tobie także życzę dużo zdrówka.

Iwciu
..rehabilitacja moja ciągle trwa ale bez porównania jak było na początku, teraz jest o niebo lepiej. Zdjęcia już robię sama, szkoda że za bardzo nie ma co focić. ;:224

Ewelinko..okrąglutki bukszpan to moja praca, choć obecnie już nie taki okrąglutki...przydały by mu się podstrzyżyny, ale to już na wiosnę. ;:108 Wyczekuję pogodniejszego dnia, będę wapnować trawniczek. eM co by się nie nudził za zadanie ma wsadzić końcówkę cebulowych, uporządkować działeczkę po wichurze i coś jeszcze się znajdzie. ;:oj

Marysiu...oby to była ostatnia rehabilitacja , jest jeszcze drugie kolanko. :roll: Co do wnusi faktycznie dziadek poza nią świata nie widzi..jego najulubieńszy temat to wnusia, choć mój także. ;:306

Aniu...eM owszem dbał o działeczkę, żadna roślinka przez jego zaniedbanie nie padła. Dbał bo musiał a ja to robię z przyjemności. ;:128

Basiu..dziękuję za pochwały mojej działeczki i wnusi. :D Jak nic się nie wydarzy z drugim kolankiem na wiosnę znów będę w swoim żywiole sadzić, przesadzać..wszystko po staremu. ;:306

Bożenko..dzięki. ;:168

Iwonko..niestety jak ten czas leci, już po wakacjach..ale wnusia się cieszy że chodzi już do pierwszej klasy, nie chce być przedszkolakiem. ;:oj

Alu..dzięki za odwiedziny, zapraszam jak najczęściej. Niestety z tych pięknych kwitnień niewiele już zostało. Niezawodne hortensje zdobią jeszcze działeczkę i astry..resztę załatwił Ksawery. :wink:

Elu..opieka nad działeczką wiadomo, tymczasowa ;:306 . Choć prawdę powiedziawszy, nie mogę się doczekać kiedy znów wezmę w swoje ręce. ;:oj

Wandziu..dzięki za odwiedziny. O kolanko dbam, nie wyobrażam sobie aby przez nie następny sezon był ;:222

Tak było na działeczce przed wichurą.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obecnie po wichurze wygląda tak.



Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu , dobrze że u Ciebie już lepiej ;:196 . Cieszę się że Ksawery nie narobił większych szkód, szkoda tych wytarmoszonych kwiatów , ale przynajmniej dalej rosną i w przyszłym roku będą cieszyły nasze oczy. ;:304
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16562
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Nie jest tak najgorzej, Zuziu! ;:108
Leży trochę strząśniętych liści, hortensja lekko potargana, ;:131 ale pozostałe roślinki prezentują się wspaniale, zwłaszcza dalie i chryzantemy! ;:63 ;:63 No i nie wszystkie hortensje 'Ksawuś' uszkodził. ;:333
Zapowiadają 'babie lato' ze słonkiem i dość wysoką temperaturą, co mnie ogromnie cieszy, bo tęskno mi za działeczką. ;:108
Zdrówka ;:167 i dużo ;:3 życzę.
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”