Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu lubie spacery po Twoim ogrodzie bo zamiast małych pojedynczych sadzonek widzę kępy powtarzające się w kilku miejscach lub całe rzędy tej samej byliny np w żółtych odcieniach liliowce . Masz przestrzeń - to fakt ale nie każdy umie w sposób naturalny ją zagospodarować .
Chwali się,że dajesz życie starym przedmiotom - bociek po odnowieniu snów stoi na straży i cieszy oko.
Jeszcze się jesień nie zaczęła a Ty już przemeblowanie robisz ? Ja do września czekam ale chyba wszyscy mam to w genach,że żaden sezon bez zmian się nie obejdzie :D
Powodzenia i czekamy na fotorelację .
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Krysiu, milo mi Ciebie gościć i dziękuję za pochwały pod adresem mojej pracy. ;:168 Dawno mnie tu nie było, miedzy innymi dlatego ,ze trochę wojażowałam po Warmii i Mazurach . Po przyjeździe trzeba nadrobić zaległości ogrodowe , nadrobić stracone chwile z wnuczkami :tan :tan :tan Pogoda sprzyja pracom ogrodowym zatem zmieniam , przerabiam , przesadzam , dosadzam ;:306 i czerpię z tego wielką satysfakcję .Oczywiście fotorelacja będzie , gdy tylko skończę prace . Pozdrawiam serdecznie ;:168
Dzisiaj zostawiam porcyjkę zdjęć moich ulubionych traw i jesiennych kolorków/ z pogranicza lata i jesieni/

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu u Ciebie przepiękna złota jesień , mieni się barwami złota i czerwieni , piękne zdjęcia pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu :) widzę powoli jesiennie się u Ciebie robi, ale uroku Twój ogród w żadnym wypadku nie traci ;:108 przepiękne ujęcia traw wśród brzóz ;:63
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Tereniu, miło ,że odwiedziłaś ! Kocham te barwy lata , przeplatające się z pięknem jesieni . Mogłoby tak być aż do wiosny. U mnie pogoda świetna , sporo słońca zatem praca w ogrodzie wre . Pozdrawiam serdecznie , wieczorkiem wpadnę do Twojego raju bo teraz słoneczko mnie wola ;:306 do ogrodu.
Mariuszuwitam serdecznie w moich skromnych progach ;:180 cieszę się ,ze zaglądnąłeś do mojego kwiecistego.Mam słabość do brzóz i pomimo ,ze rośnie już ich 25 szt...nadal dosadzam pojedyncze ;:306 Nie muszę chodzić do lasu ,pod nimi znajduję koźlarze - babki ;:108 Trawy to druga moja słabość , właśnie dla nich wydzieram trawnik , by tworzyć nowe kwiecisto - trawiaste rabatki ;:306 ;:180
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Piękne te nasze Mazury Bogusiu, prawda ;:108 , jak dzieci małe były to co roku w wakacje tam byliśmy, teraz juz nie tak często, ale w tamtym roku byliśmy na trochę ;:108 przepieknie teraz prezentują sie trawy ;:215
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Iwonko, Mazury zawsze mnie urzekały . My również częściej bywaliśmy , gdy dzieci były w młodszym wieku szkolnym. Najczęściej stacjonowaliśmy na campingu przyczepą. Teraz staliśmy się wygodniejsi ;:306 U mnie pogoda fantastyczna , dużo słońca, piękne letnie jeszcze kwitnienia przenikają się z barwami jesieni. Podziwiam długie, zachwycające kwitnienie róż . Wczoraj spędziliśmy niedzielne przedpoludnie na lotnisku aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie . Nasza 14 letnia wnusia szybowała w powietrzu . Ona przeżyła niezwykłą frajdę a babcie dostawały palpitacji serca :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu bo babcie tak mają, wiem to po sobie ;:108 , na trzecim zdjeciu to perukowiec Bogusiu ale czemu jedne peruki ma czerwone a inne białe?
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Iwonko, wybacz, że dopiero odpisuję ale po przejściu Ksawerego do wczoraj nie miałam internetu . Makabra , na dodatek mieliśmy tylko jedną fazę dlatego zmuszeni byliśmy kupić agregat prądotwórczy.Od wczoraj /godz.17:30/ wszystko wróciło do normy. Tak to jest perukowiec ...a czuprynki te wcześniejsze już pobielały , a zaszalał z kwitnieniem ponownie we wrześniu dlatego są też czuprynki młode, czerwone.Pozdrawiam serdecznie!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu jak zawsze pięknie w ogrodzie, ahh te barwy jesieni, widzę że i u Ciebie Ksawery narobił problemów, u mnie niestety też ale na szczęście prąd i wszystko inne było, tylko na działce połamał pergole z różami, myślałem ,że da się ją postawić, ale niestety muszę wymyślić jakieś wzmocnienia bo nie chce stać :? na szczęście róże całe :) U Ciebie dalie jeszcze bardzo ładnie kwitły i prezentowały się w jesiennych barwach ogrodu wyśmienicie ;:63
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Mariuszu, serdeczne dzięki za wizytę w moim ogrodzie. Ostatnio rzadko tu bywałam ponieważ mój cenny czas w dużej mierze pochłonęło opracowywanie projektu dwóch fotoksiążek " Mój kwiecisty raj" a więc naszego ogrodu i Wspomnień ze wspólnie spędzonych wakacji z wnuczką pt. " Nasze wspólne wojażowanie". Wybór właściwych zdjęć, o odpowiedniej rozdzielczości, ułożenie ich chronologicznie doprowadzało mnie do szału/ bo fotograf ze mnie kiepski/.Po tych próbach postanowiłam sprawić sobie wkrótce lustrzankę . Teraz robiłam zdjęcia Kodakiem albo smartfonem. Od 3 dni pogoda wspaniała, iście letnia,. Dzisiaj w słońcu było 26 *. Ogród mieni się kolorami jesieni, w tunelu foliowym pomidory zachwycają , dalie nadal kwitną, pelargonie w doskonałej kondycji , lepszej niż latem a róże nie zamierzają zakończyć kwitnienia.
Bardzo mi przykro ,ze Ksawery poczynił szkody w ogrodzie. :(
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Dla odwiedzających mój ogród miłych gości ,zostawiam aktualne zdjęcia z pięknej, kolorowej jesieni

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Piękna u Ciebie jesień , w takie dni jak dziś miło i przyjemnie byłoby posiedzieć , ciesząc oczy jej barwami , a co to za piękność na ostatnim zdjęciu ? pozdrawiam ;:3 ;:3 ;:167
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”