Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
iwek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1504
Od: 8 cze 2014, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu dziękuję Ci za fotorelację,nigdy w Grecji nie byłam tym bardziej z wielkim zaciekawieniem oglądałam śliczne widoki :D mnie też takie klimaty kręcą,uliczki cudne z ozdobami i kwiatami takie dopieszczone .Piesio cudny :D
Pozdrawiam Iwona
Moje kwiatki
Awatar użytkownika
elissa
200p
200p
Posty: 223
Od: 10 mar 2011, o 09:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu- spóźnione ale serdeczne życzenia imieninowe ;:196 sypnęłaś pięknymi zdjęciami z wakacji.... aż się rozmarzyłam ;:108

Gratuluję nowej Suni, niech rośnie zdrowo i będzie supergrzeczna :tan
Pozdrawiam, Ela
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witajcie Kochani. :wit

Nadszedł czas na zaległe odpowiedzi i kończenie tego wątku. ;:224

Patiann ależ miło połechtałaś moje ego. ;:131 Oczywiście mnie o prawa autorskie pytać nie musisz. :wink:
A co do suni,to wyobraź sobie, że ona już targa nasze buty po całym mieszkaniu a takie buty są póki co większe od niej. I uwielbia gryźć nasze palce. Zęby właśnie jej wychodzą. Widzimy to i czujemy. ;:306 Nam może i by się udało nie nauczyć Minti do spędzaniu czasu w łóżku, gdyby nie mój małżonek. On folguje jej aż za bardzo.

Obrazek

Ola2310 -Olu myślę, że odpowiedź już poznałaś. Nowy członek rodziny to maleńka sunia. Wszyscy mamy "fioła" na jej punkcie. A najbardziej to Em ją rozpuszcza, czego akurat po Nim się nie spodziewałam.
U nas, w Polskę zawsze możemy zabrać Minti ze sobą. A na zagraniczne wojaże wypuszczamy się raz w roku. I wtedy to moja mamcia z nią zostanie. Albo dzieciaki nie pojadą. Obrazek
Dziękuję za kwiatka. Obrazek

Obrazek

Basiu-apus dziękuję. ;:196 Nieto, że w Polsce nie ma pięknych miejsc. Nie nie! Jest wiele wręcz czarodziejskich zakątków w naszym kraju ale ja bardzo lubię też te zagraniczne wojaże. Obcowanie z inną kulturą, fauną i florą. NO uwielbiam wręcz!

Obrazek

Mariolko -kropelko dziękuję,ze w końcu udało zasłużyć mi się na ciepłe słowo. :D

Obrazek

Ewelinko jesteś kochana. ;:196 Dziękuję. Czegóż chcieć więcej..? ...pytałaś... no właśnie nowego członka rodziny nam było trzeba. Obrazek

Obrazek

Aniu Annes77 oczywiście, że mieliśmy okazję kąpać się w tych błękitach. Największe wrażenie na mnie i tak zawsze robi temperatura tej wody. Obrazek
Ja przez dwa sezony nie miałam możliwości spania na działce. I to był dla mnie ból ogromny. Teraz już sobie tego nie wyobrażam. Ja to nawet nastawiam sobie budzik na 6.00 rano i lecę w rabatki, bo wtedy światło najlepsze do fotografowania, gdy słońce jeszcze nie razi. Obrazek
Sunia już nie płacze za rodzicami. Dwie pierwsze noce u nas miała ciężkie. I w dzień była taka osowiała (tęskniąca) a teraz już dupka podskakuje jej aż miło. Obrazek
Obecnie "pieseł" (taką nowomowę przyniosła moja córka z podwórka) uwielbia żreć tatuśkowe domowe laczki i córkowe japonki. :lol:

Obrazek

Małgosiu PEPSI Ty fuksiaro! Właśnie wypoczywasz na Krecie. Jak dla mnie najpiękniejsza z greckich wysp. ;:215 No poza Santorini. ;:167 Kochana korzystaj ile się tylko da apo powrocie zamęcz nas zdjęciami. Ja czekam z niecierpliwością!

Obrazek

Elu -elusia723 fajnie masz, że Korfu nadal przed Tobą a nie tak jak u mnie już po. Pamiętaj,że warto wypożyczyć samochód, by zajechać w co ciekawsze miejsca. Napisz mi proszę do jakiej miejscowości jedziecie? No i pochwal się zdjęciami po powrocie. ;:215

Obrazek

Karolina-nemezja mogę się z Tobą zamienić..? Obrazek Bardzo chętnie pojadę kolejny raz do tego pięknego kraju. Obrazek Które miejsce obraliście na letnie wojaże?

Obrazek

Moniu -Alania dziękuję.

Obrazek

Soniu moje dzieci w wieku szkolnym ai tak chętnie pojechałabym na przełomie maja i czerwca, tylko moja dyrektorka nie chce dać mi w tym czasie urlopu. :evil: Nie dość, że nie jest tak upalnie Obrazek i tłoczno Obrazek to jeszcze ceny o wiele niższe.
Postaram się nie rozpieścić psinki aż nad to. Choć ciężkie to, bo ona taka słodziutka i malutka.

Obrazek

Lemonko -Izo dziękuję za życzenia. Wakacje były udane. Szkoda tylko, że już po. Obrazek

Obrazek

Aniu -anabuko ja zawsze chciałam psa. Ostatnio z wygody wolałam kota, bo z nim nie trzeba wychodzić. Na kota jednak absolutnie nie chciał zgodzić się mój Em. Dzieci chciały psa, o którym ja też marzyłam od dzieciństwa i tak Minti znalazła się u nas.

Obrazek

Marlenko i Małgosiu -clem dziękuję. Obrazek

Obrazek

Iwonko -iwek sunia dziękuje za pochwały.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Sweet Sumer Love jest czerwony ?
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Dorciu to czerwień z podszyciem mocnego różu i fioletu. O! Burgund taki. ;:215
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, niesamowita ilość kwitnienia u Ciebie. Powojniki śliczne, o edenie nawet nie wspominam ;:167
Ja na działce jeszcze nie spałam. I pewnie długo tego nie zrobię. W tym sezonie kradną u nas na potęgę przez co zrobiło się mniej bezpiecznie. Ostatnio do jednej z sąsiadek ktoś wszedł do domku w biały dzień. I to podczas jej obecności. Masakra.
"Pieseł" :;230 dobre ;:333 Mój gdy był malutki poobgryzał nam wszystkie narożniki list przypodłogowych. Pożarł też moje ukochane szpileczki, uważaj więc na sunię i zaopatrz się w gryzaki ;:224
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
silvarerum
1000p
1000p
Posty: 1149
Od: 16 kwie 2012, o 21:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witaj po wakacyjnych wojażach Aniu :)

Lady of Shalott z jarzmianką to bardzo ładny duet. Lilia The Edge jest urzekająca. A mi się zasadniczo lilie nie podobały, po spacerach w ulubionych ogrodach, zaczynam się niebezpiecznie łamać :wink:
Zapraszam: silvarerum czyli szwedzki ogrodnik w akcji.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88534
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25124
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Ale masz słodziaka. Na pewno na początku będzie z nim trochę roboty zanim pozna zasady, bo musi je poznać :wink: , ale jak się patrzy na takie pysio to wszystko się wybacza więcej pobłaża.
Jakie byliny chcesz rugować?
Ja dosadzam, Ty wyrzucasz
Ja uważam, że mam zdecydowanie za mało bylin, bo teraz kiedy róże nie kwitną jest zbyt pusto
A może u Ciebie róże kwitną non stop?
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witaj Aniu. Cudny i słodki ten Wasz piesek ;:108. Z takim zwierzakiem to jest jednak obowiązek ale ile radości daje ;:215. Zwłaszcza taki malutki szczeniaczek jest uroczy ;:138 . Ogród jak zwykle kwitnie w najlepsze ;:108 . Wszystko u Ciebie w jak najlepszym porządku tak trzymać. Pozdrawiam :wit.
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

EWE,pokazałaś bardzo ładne fotki :wit
Inna sprawa,że masz co pokazać :!:
Anioł na tle nieba :!: I do tego błękitny ;:108
Pozdrawiam,
SŁA

Ps.ANKO,pomyliłem wątki,przepraszam :oops:
Ale nic nie zmienię oprócz imienia ;:108
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, oczywiście, że nasza Polska jest piękna! I też ma rajskie miejsca... ;:167

Pięknie kwitną Ci powojniki... ;:138 ;:138 ;:138 kiedy u mnie takie śliczności będą...
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu ogród cudnie ukwiecony. Purple Logde zjawiskowa. ;:oj Biały powojnik z budleją? Podziw dla zdjęć oczywisty. ;:180 Jak pieseł nauczy się, że jest najważniejszy, to potem trudno odzwyczaić. ;:108 Wiem coś o tym, bo zawsze mieliśmy psy.
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

To ja jeszcze na zakończenie wpadnę ;:306
Pies w przyszłości będzie agentem,skoro już ma maskę ;:204
W Grecji widać roślin umiarkowanie,ale za to jaki spektakl,no żeby drzewo było całe różowe ;:oj
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”