Pytania do Ekipy Moderującej cz.2

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Pytania techniczne

Post »

Dzięki Krysiu. Już sobie poradziłam. Mój program antywirusowy blokował dostęp do tych zdjęć.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

Witam serdecznie ... mam problem dotyczący wyświetlanej numeracji stron w moim poście ... widzę 42 strony, a jak otworzę Twoje WĄTKI na stronie głównej to mam 67 stron ... od czego to zależy :?:
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

no właśnie w tym drugim linku ja widzę 42 inni widzą poprawnie bo pytałam ??

Obrazek
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

Ewo odśwież stronę - w lewym górnym rogu,naciśnij klafisz F5 lub najlepiej wyloguj się całkowicie z forum i zaloguj się ponownie na forum.
To kwestia Twojej przegladarki,pozdrawiam :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

KaRo dziękuję, mimo wszystkich proponowanych kroków nic nie pomogło :oops: będę sprawdzać ilość stron tam gdzie je dobrze widać ;:173 Dziękuję ... Mam Firefoxa i używam Google... no nic pewnie taka uroda tej kombinacji :wink:
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Anna N
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 2725
Od: 30 cze 2011, o 00:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Pytania techniczne

Post »

Ewo ja widzę 67 stron pod tym drugim linkiem.
Ale nie widzę dokładnie całości Twojego monitora.
Może trzeba na dole przeglądarki przesunąć pasek (przeważnie niebieski)
w prawą stronę. Wtedy wyświetli się cała zawartość okna.
Pozdrawiam Anna
Awatar użytkownika
Syriusz
200p
200p
Posty: 237
Od: 7 paź 2017, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pytania techniczne

Post »

Chciałbym poruszyć temat niezwykle ważny, którego konsekwencje dla mnie z Waszej strony mogą nie być dobre ale liczę na obiektywne rozpatrzenie. :wink: Nie mogę jednak spokojnie trwać tutaj widząc, jak jednostronnie i nie fair wobec zwykłych małych ludzi prowadzona jest tutaj polityka. Nie umniejszam oczywiście Waszej uprzejmości na forum i pilnowania praworządności. Regulamin forum mówi oczywiście o zakazie reklamowania hmm czegokolwiek innego. Jest to zrozumiałe jednak jak można cokolwiek polecić nie podając konkretnej informacji. Usuwać zdania w temacie typu "Gdzie kupić cebulowe, jednoroczne, nasiona, rozsady...?" gdzie użytkownik poleca miejsce, z którego zakupił np cebule skoro temat..... nosi taką nazwę jaką nosi? Jeżeli zachować konsekwencję, powinno być także zabronione wymienianie jakiegokolwiek sklepu wielkopowierzchniowego notabene które to stanowią dużo większą konkurencję choćby jeśli chodzi o markety typu dom i ogród. Albo po prostu zmienić tytuł tego tematu choć nie wiem na jaki. Może "pochwalcie się swoimi zakupami" a ew informacje co gdzie i jak można by przekazać przez prywatną wiadomość, mail.

W swoim poście nie zamieściłem linku do żadnego serwisu jedynie podałem nazwę sklepu ponieważ.... Tak stoi w temacie "gdzie kupić?" W jedynie słusznej biedronce czy niemieckim lidlu? (zapraszam do lektury w jaki sposób dorobiono się fortun, z których później powstały sklepy typu lidl, kaufland) W czym te sklepy są lepsze? Że je wszyscy znają? I jeszcze pompujemy im popularność? Myślę, że każdy z nas tutaj nie ma w interesie promowania jakiegokolwiek sklepu. Wymieniamy się opiniami, radami a w tamtym temacie mieliśmy też miejscami zakupu, które polecamy... Informowanie o zakupach w sklepie stacjonarnym, w markecie jest taką samą "informacją" kierowaną w temacie jak powiedzenie, że ktoś kupił w tym czy innym sklepie internetowym.

Nie jestem prawnikiem więc nie mogę zbadać, czy ograniczenia wymienione w regulaminie forum są zgodne z odgórnymi prawami człowieka do wolności wypowiedzi - zakładam, że są zgodne. Wiem, że regulamin jest niezwykle ważny. Bez niego ani rusz ale proszę o rozważenie tego problemu, ponieważ problem istnieje i kilka osób do mnie pisało także na mail z zapytaniami co i jak bo knebluje się usta zwykłym ludkom, których intencje są jedynie dobre i sprawiedliwość i obiektywizm jest czymś równie ważnym dla nich jak i dla Administratorów, którzy tę stronę tworzą. Ja jako nowy tutaj użytkownik nie chciałem stawać sam jak żołnierz z pukawką. Wszyscy jesteśmy ludźmi i proszę (może i w imieniu tych milczących) o odpowiedź i poradę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

Nie ma potrzeby eskalować problemu, którego nie ma :)
Niemalże w każdym dziale forum istnieje temat"Gdzie kupić" i tam należy umieszczać posty zawierające informację dot. miejsca zakupu roślin,nasion czy sadzonek z podaniem nazwy polecanej placówki .
Natomiast przekierowywanie np. na allegro ,ebay,olx nie jest zgodne z naszymi zasadami i takie linki były,są i będą usuwane z forum zgodnie z naszym regulaminem.
Nie przewidujemy zaśmiecania forum linkami błyskawicznie tracącymi aktualizację.
Nie przewidujemy również samopromującej się reklamy sprzedawców bez spełnienia kryteriów określonych naszym regulaminem uzupełniajacycm,z któego treścią można zapoznac się tutaj
Pozdrawiam
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Syriusz
200p
200p
Posty: 237
Od: 7 paź 2017, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pytania techniczne

Post »

Ok to jeśli podam w takim temacie, że kupiłem roślinę w sklepie "Kowalski" który sprzedaje na allegro to tak nie można?
Czy sklep "Kowalski", który ma miejsce w allegro (tylko tam sprzedaje) jest już niedopuszczony do podania o nim informacji?

A jeśli podam w takim temacie, że kupiłem roślinę w sklepie "Kowalski" bez informacji, że to za pośrednictwem allegro to już jest to dopuszczalne? Nie zostanie podany żaden link jedynie nazwa owego sklepu? Jako amator oświadczam zaś, że nie jestem właścicielem, współwłaścicielem, pracownikiem czy innym przedstawicielem handlowym żadnej firmy a jedynie hobbystą, który pragnie poinformować innych użytkowników o danej promocji. Nie będę się chyba zagłębiał w temat czemu mówienie o sklepie "x" jest dozwolone ale już fakt, że sprzedaje za pośrednictwem platformy sprzedażowej nie bo Administracja oczywiście ma prawo ustalać regulamin tak, jak to uzna za stosowne. Droga KaRo jak więc powinienem ew chętnych (a jest ich kilka) poinformować o tym sklepie w tym temacie? (nie mogę na razie pisać pw) Po prostu podać jego nazwę i to wszystko? Może tak być?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Pytania techniczne

Post »

Ależ można wstawic informację,że rośliny kupione zostały na np. allegro.
Nie chcemy mieć na forum linków do tego i innych portali aukcyjnych.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Syriusz
200p
200p
Posty: 237
Od: 7 paź 2017, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pytania techniczne

Post »

Żeby tu nie spamować napisałbym do Pani PW ale jeszcze nie mogę. Więc w tamtym temacie mogłem to napisać? Napisałem i nie podawałem linku i mi to usunięto... Mogę więc znów napisać? Albo może jakiś Admin/Mod dla informacji ludzi żebym i tam nie naspamił...
kaszmirka
50p
50p
Posty: 83
Od: 8 sty 2014, o 10:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, okolice Pułtuska

Re: Pytania techniczne

Post »

Ja też napisałam w tamtym temacie bez podawania linków i też moją wypowiedź usunięto. Nie wiem o co tu chodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”