MODERATORZY - "www.ForumOgrodnicze.info"

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

No właśnie Mariola54, dlatego chociaż w strategicznych sekcjach wyłączyłem część tych opcji
W "Mój PIĘKNY ogród. Najciekawsze ogrodnicze linki w internecie " zostawiłem i dlatego tak jest jak piszesz, ale wszędzie nie chcę wyłączać po prostu edycji postów.

Do Elizy :
W Bazy Wiedzy wszystko o .. też jest blokada zakładania nowych wątków - zostawiłem tą opcję dla siebie - będę tam umieszczał wybrane wątki, które uznam że tam się kwalifikują. Elizo nic nie jest tylko dla Ciebie specjalnie wyłączone - tak mają po prostu wszyscy Forumowicze (oprócz Admina i kilku Moderatorów).
Miłego dnia!
Admin.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Ale można zrobić tak, że możesz tylko edytować do momentu kiedy inny forumowicz nie napisze nowego postu :D
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

To było świetne rozwiązanie ale niestety nie ma takiej opcji programowo. :cry:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Adminie uważam, że w baza wiedzy użytecznej powinna być szczególnie otwarta dla wszystkich.
Uważam również że powinna być możliwość kasowania swoich postów np przez 30 minut od napisania. Czasami jest tak że ktoś z nas pod wpływem emocji coś "chlapnie" a za chwilę żałuje i chce post zlikwidować. Możliwośc zmian w postach powinna byc dłuższa wynosić np 1 h po napisaniu. Nie wiem czy mam rację to tylko moja propozycja.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Może nie tyle z racji, że coś się chlapnie jak to wyraziła Eliza. Raczej ja bym widział możliwość edycji przez jakieś 5 minut od napisania. Czasami pisząc post nie zauważa się błędu lub literówki. Dopiero po wysłaniu jednak już wtedy za późno na edycję. Przy okazji Moderatorzy forum mają przez to robotę. :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Ale takiej czasowej edycji nie mam jak ustawić - nie ma takiej opcji programowej w Forum naszym
Na otwarcie tamtej sekcji jest podział opinii : część sądzi jak Ty, a część sądzi, że powinno być tak jak jest obecnie.
Wszystkich nie zadowolę nie mam takiej szansy. :cry: :wink:

Napiszcie w której z sekcji najbardziej Wam brakuje możliwości edycji ? .. (oprócz strategicznych HOT , Ogrodniczych....)
Miłego dnia!
Admin.
martas

Post »

No niestety, ale wyłaczenie edycji jest chyba jednak konieczne - choć i mi się nie podoba, że nie mogę poprawić jakieś literówki, czy dopisać czegoś, o czym zapomniałam, uważam jednak, że to lepsze niż czytanie potem tematu, którego niektóre posty mają się tak do dyskusji, jak kwiatek do kożucha, gdybyśmy wszyscy zachowywali się jak dorośli ludzie i brali odpowiedzialność za swoje słowa, zamiast je kasować, czy w całości zmieniać, to Admin nie musiałby użyć swojej władzy i zabierać nam możliwości edycji.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Jestem też za wyłączeniem edycji postów.
To nie są wyścigi i można każdy post przed wysłaniem
dokładnie przeczytać.
Piszecie, że się coś nieraz chlapnie czego później się żałuje.
To też powinno dawać do przemyślenia przed wysłaniem danego postu.
Najpierw ochłonąć a dopiero później wysłać.
Literówki nie są takie groźne, one tylko utrudniają czytanie postów
gorzej z błędami ortograficznymi.
Myślę, że nie ma ich aż tak dużo na tym forum i moderatorzy dają sobie z nimi doskonale radę. :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Istnieje też PODGLĄD i zawsze można sobie post zobaczyć jak będzie wyglądał, zanim się go wyśle( chodzi mi głównie o rozmieszczenie fotek, stylistykę, interpunkcję itp.)
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Dobra rada aurynko.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Niech już lepiej zostanie tak jak jest obecnie. Czym bardziej zagłębiamy się w temat, tym bardziej robi się to jeszcze bardziej zawiłe. Opanujmy więc swoje emocje, korzystajmy z podglądu i nie komplikujmy sobie zbędnie życia. :D :D :D :D
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Bardzo się cieszę , że jest sporo zgodnych opinii z moimi decyzjami.
Naprawdę staram się wszystko dokładnie przemyśleć przed wdrożeniem - od tego jestem i to moje zadanie :D

Nie ma czasami innego wyjścia - trzeba czasem w życiu komuś zaufać, że działa rozsądnie a tak los chciał, że na tym Forum osobą tą jestem ja / Admin.

PS. Pomijam aspekt fizycznej niemożliwości pogodzenia sprzecznych ze sobą próśb i postulatów setek Forumowiczów. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale organizacyjne decyzje podejmować musi osoba odpowiedzialna za nie personalnie..
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Informuję o zmianach w składzie Moderatorów z dniem dzisiejszym.
Aktualna lista, jak zwykle w pierwszym poście :D


:idea:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”